Polski Elitarny Klub Pancerny

Polski Elitarny Klan Pancerny jest klanem nastawionym przede wszystkim na dobrą zabawę i fajną atmosferę podczas gier klanowych. Nie chcemy się ograniczać tylko do klanowych znaków na czołgach i randomowej gry. Dlatego próbujemy swoich sił w bitwach na Mapie Globalnej oraz potyczkach w ramach klanowych Twierdz. Nasi gracze chętnie startują w turniejach organizowanych przez Wargaming. Choć nie zaliczamy się do klanów z europejskiego topu, staramy się rozwijać i wspólnie stawiać czoła klanom mocniejszym od nas. „Pro” ekipy niejednokrotnie już przekonały się, że możemy zagrać na dobrym poziomie i szybko odesłać do garażu zbyt pewnych siebie przeciwników.

Każdej bitwie, drużynowej czy plutonowej, towarzyszy dużo śmiechu. Nikt tak nie potrafi rozbawić towarzystwa jak nasi gracze. I nie mówimy tu o wyłącznie o wybitnych failach. Dobra atmosfera to podstawa funkcjonowania każdego klanu. Nie spinamy się, nie obrażamy, nie strzelamy babskich fochów. Po prostu dobrze się bawimy w swoim gronie.

Klan dąży do tego by kadra składała się wyłącznie z graczy aktywnych. Nie tolerujemy kampienia na randomach w czasie gdy gramy Potyczki. Jesteśmy klanem zorientowanym na grę drużynową, dlatego regularnie „dziękujemy” graczom którzy nie są zainteresowani wspólną grą. By grać randomowo nikt nie potrzebuje klanowego znaku na czołgu, a tym bardziej nie musi być w żadnym klanie. Mimo średnich statystyk klanu, podania do nas składane są codziennie. Znaczna większość z nich jest odrzucana, min. z takich powodów jak brak jakiejkolwiek wcześniejszej aktywności w grach drużynowych, czy też brak grywalnych czołgów.

Sama chęć gry drużynowej nie oznacza, że zostaniesz z nami na dłużej. Wielu graczy deklarujących chęć gry z drużyną, po prostu nie wie jak się w takich bitwach odnaleźć. Nagminne lekceważenie dowódców czy słabe wyniki, są kolejnym powodem rozstań z graczami.

Wysiłkiem aktywnych graczy udało nam się przed zmianami w systemie Twierdz, rozbudować najważniejsze struktury do VI poziomu. Dzięki temu możemy naszym graczom zaoferować regularne bonusy, min; +50% do kredytów czy +150% do doświadczenia załogi. Na tym nie poprzestaniemy i wspólnie, dzięki rosnącej liczbie aktywnych graczy, będziemy rozbudowywać nasze struktury. Więcej informacji w zakładce TWIERDZA.

Na stronie REKRUTACJA możesz zapoznać się z wymaganiami jakie trzeba spełnić by dołączyć do naszego klanu.