Twierdza

Aktywna gra w dniach poprzedzających wprowadzenie patcha 9.17.1, umożliwiła nam podnieść kluczowe struktury do poziomu VI. Oczywiście otrzymaliśmy rekompensatę za likwidację Departamentu Wojny, który również został podniesiony do VI poziomu. Wiele klanów narzekało na wcześniejszy system bitew o Twierdzę, które skazywały je na pożarcie przez mocniejszych przeciwników. By móc w odpowiednim momencie podnieść nasze struktury do poziomu, który po wprowadzeniu patcha daje realne korzyści ze zdobywanych przez nas surowców, musieliśmy ustawić czas obrony i stawić czoło atakującym nas klanom. Jednocześnie przeprowadziliśmy wiele nocnych ataków, co pozwoliło nam ostateczny bilans zamknąć z bardzo dużym zyskiem surowców. Poniżej nasze najważniejsze struktury, oraz opis bonusów jakie dają naszym klanowiczom.

Centrum Dowodzenia IX

Jednostka Finansowa VIII

Jednostka Szkoleniowa VII

Centrum Dowodzenia
Wprowadzenie wersji 9.17.1 daje klanom podnoszącym swoje Centrum Dowodzenia wymierne korzyści w postaci rezerw wyższych poziomów niż poziom Centrum Dowodzenia. Kolejny jego upgrade równa się otrzymaniu 24 rezerw VIII i IX poziomu, których wartość jest nieznacznie wyższa niż koszt podniesienia poziomu Centrum. To z kolei pozwoli nam w ciągu najbliższych tygodni, regularnie podnosić poziom kolejnych struktur.

Jednostka Finansowa
VI poziom Jednostki Finansowej daje nam możliwość korzystania z bonusów do kredytów, które na tym poziomie wynoszą +30% podczas Potyczek i +15% na randomach w ciągu dwóch godzin. Kolejny poziom Jednostki Finansowej to już rezerwy o wartości +40% / +20%.

Jednostka Szkoleniowa
Na obecnym poziomie tej struktury mamy bonus do doświadczenia załogi +150% na Potyczkach, oraz +100% na bitwach losowych. Na VIII poziomie Jednostka Szkoleniowa da nam bonusy o wartości +200% / +150%.